DS 7 Crossback nie jest może tak rozpoznawalny jak znane modele Audi, BMW czy Mercedesa, ale z pewnością dorównuje im stylem i jest to dobrej klasy, wszechstronny samochód. Jeśli szukasz komfortowego, stylowego SUV-a to zachęcamy do wypożyczenia właśnie tego modelu.

Wypożyczając DS 7 Crossback przekonasz się, że całkiem dobrze radzi sobie z podstawowymi zadaniami. Wyraźne spojrzenie na duży wyświetlacz kierowcy jest łatwe dzięki fotelowi o regulowanej wysokości oraz kierownicy z regulacją zasięgu i wysokości. Oba przednie fotele posiadają również regulowane podparcie lędźwiowe, które zapobiega bólom pleców podczas długich podróży. Jeśli autem będzie podróżować więcej osób też nie ma problemu, ponieważ pasażerowie siedzący z tyłu również będą mieli dużo miejsca na głowę i nogi, nawet jeśli okazałoby się, że kierowca i pasażer na przednim siedzeniu mają ponad 180 cm wzrostu. Trzy fotele tylne są wystarczająco szerokie, aby mogły na nich siedzieć obok siebie trzy dorosłe osoby, a płaska podłoga tylnej kanapy zapewnia dużo miejsca na stopy.  Prowadzenie DS 7 Crossback również nie sprawia problemów. Kierowca ma zapewnioną dobrą widoczność na zewnątrz, a bezpośredni układ kierowniczy i lekkie pedały gazu i hamulca sprawiają, że stosunkowo łatwo manewruje się nim w mieście. Dobrze radzi sobie też z nierównościami, gdyż posiada system monitorujący drogę przed pojazdem w poszukiwaniu wybojów i odpowiednio ustawia samochód na drodze. Dzięki temu długie podróże lub jazda terenowa nie są uciążliwe i męczące. Średniej klasy silnik wysokoprężny o mocy 180 KM również ułatwia długą jazdę. Jest on bardziej dynamiczny i tańszy w eksploatacji niż silnik benzynowy o mocy 225 KM. Model ten jest również standardowo wyposażony w ośmiostopniową automatyczną skrzynię biegów, która jest dość płynna przy niskich prędkościach i szybko zmienia przełożenia, gdy potrzebujemy przyspieszyć, aby wyprzedzić wolno poruszające się pojazdy. Można też poczuć się w nim naprawdę bezpiecznie gdyż posiada wiele zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, które zapobiegają wypadkom i zapewniają bezpieczną jazdę. Kabina DS 7 jest przestronna, a bagażnik jest wystarczająco duży, aby przewieźć dwie duże walizki, dwie mniejsze i aż trzy miękkie torby bez konieczności demontażu półki bagażowej. Także świetnie sprawdzi się jeśli ma być wypożyczony w dłuższą trasę lub do przewiezienia potrzebnych rzeczy.

Wnętrze DS 7 Crossback jest pełne poręcznych schowków, które pomagają utrzymać porządek. Pojemniki w przednich drzwiach są wystarczająco duże, aby pomieścić 1,5-litrową butelkę, a centralny podłokietnik otwiera się, aby odsłonić absolutnie ogromny schowek. Jeśli chodzi o uchwyty na kubki, w standardzie są dwa duże z przodu i dwa nieco mniejsze w składanym tylnym podłokietniku. Schowek jest dość mały, ale obok kierownicy znajduje się poręczna tacka na okulary przeciwsłoneczne wyposażona w filcową wyściółkę. Podobna miękka wyściółka znajduje się również we wszystkich czterech schowkach w drzwiach, dzięki czemu mniejsze przedmioty nie będą głośno grzechotać podczas jazdy. Można też złożyć tylne siedzenia, aby otworzyć całkowicie płaską przestrzeń bagażową jeśli byłaby potrzeba przewieźć długi bagaż i kilku pasażerów naraz. Można nawet złożyć tylny podłokietnik i otworzyć klapę, która jest wystarczająco szeroka, aby pomieścić kilka par nart – w sam raz na zimową przejażdżkę w góry. W przeciwieństwie do niektórych SUV-ów, DS 7 Crossback nie stara się sprawiać wrażenia samochodu sportowego a jest skoncentrowany na zapewnieniu jak największego komfortu. Przy prędkościach autostradowych nie słychać zbyt wiele nieprzyjemnego szumu wiatru czy opon, a w mieście dobrze radzi sobie z nierównościami, dzięki czemu jest coraz częściej chętnie wypożyczanym autem w naszej wypożyczalni.
Wynajmij auto na naszej stronie rezerwacji: Panel rezerwacji.