Wypożycz samochód zastępczy z OC sprawcy

Wypożycz samochód zastępczy z OC sprawcy

Jeżeli posiadacie Państwo ubezpieczony pojazd (nie jest istotne czy samochód jest zarejestrowany na firmę czy na osobę prywatną) i w wyniku kolizji lub wypadku nie z Państwa winy, Wasz samochód  został uszkodzony i trafił do warsztatu na naprawę, a Wy zostaliście bez środka transportu? Mamy dla Państwa dobrą wiadomość. Zgodnie z Polskim prawem, macie prawo ubiegać się u ubezpieczyciela o samochód zastępczy, a wszystkie koszty związane z tym poniesie sprawca.

Zazwyczaj taka informacja nie jest podawana kierowcom, a taki samochód Państwu się po prostu należy. Więc dlaczego by nie skorzystać z przysługującego prawa?

Często zdarza się także, że warsztat naprawczy oferuje własny samochód zastępczy na niejasnych warunkach i w wątpliwym stanie technicznym. Nasza firma wychodzi temu naprzeciw, oferując pojazdy zastępcze od ręki w dobrym stanie technicznym oraz na korzystnych dla Państwa warunkach.

Prosimy o kontakt telefoniczny, a my pomożemy uzyskać taki samochód z naszej wypożyczalni na koszt ubezpieczyciela. Posiadane przez nas samochody dobrze się prezentują, są bogato wyposażone, zawsze wyczyszczone wewnątrz oraz regularnie serwisowane, tak aby nieprzerwanie były gotowe do użytku.

Jakie są plusy? Otóż największym profitem jest fakt, że Państwo nie ponoszą żadnych kosztów ponieważ obarczony nimi jest ubezpieczyciel sprawcy kolizji lub wypadku. Kolejnym plusem jest fakt, iż nasza oferta jest bardzo konkurencyjna względem innych firm, a ponadto macie państwo możliwość wyboru pojazdu dostosowanego do Państwa potrzeb.

Carmas – Twoja wypożyczalnia samochodów Lublin (okolice) oraz Warszawa

 

Call Now Button