Wynajem Średnioterminowy

Wynajem średnioterminowy

Każdy okres w historii stawia specyficzne wymagania, na które należy znaleźć rozwiązanie. Nie inaczej jest w kwestii transportu osób oraz dóbr. W krajach wysoko rozwiniętych takich jak Wielka Brytania czy Niemcy od kilku lat zauważa się rosnący trend, dotyczący chęci wynajmu pojazdów, z powodu znacznych korzyści płynących z tego faktu. Są to przede wszystkim niższe koszty użytkowania pojazdu, brak stresu związanego z serwisowaniem, możliwość posiadania samochodu skrojonego pod swoje potrzeby, czy też niezależność od innych środków transportu.

Czym tak właściwie jest wynajem średnioterminowy? Jest to usługa, która polega na udostępnieniu samochodu przez wypożyczalnię, na okres użytkowania wahający się między 4 a 21 dniami, z możliwością przedłużenia umowy na dalszy okres.

Ofertę opracowaliśmy z myślą nie tylko o klientach indywidualnych, ale jest ona również skierowana w stronę przedsiębiorców, z możliwością dostosowania umowy pod rozwój działalności gospodarczej. Dzięki temu możecie Państwo zaplanować w sposób uporządkowany strategię rozwoju swojego biznesu.

Celem nadrzędnym dla naszej firmy jest jakość świadczonych usług względem klienta, dlatego oferta prezentowana przez nas jest przejrzysta, spersonalizowana do potrzeb klientów oraz nie posiada ukrytych kosztów.

Oto jej podstawowe założenia oferty:

  • Auto jest Wam udostępniane na ustalony wcześniej czas, z możliwością jego wydłużenia na kolejny okres.
  • Nasza firma bierze pełną odpowiedzialność za to w jakim stanie technicznym jest auto i ponosimy wszelkie koszty związane z jego utrzymaniem
  • nie musicie się martwić o sprzedaż auta, po wygaśnięciu umowy, pojazd oddajecie z powrotem do nas  klienci nie ponoszą żadnych kosztów związanych z leasingiem
  •  w ramach umowy możliwe jest także skorzystanie z dodatkowych opcji takich jak np. dodatkowe ubezpieczenie, nawigację, foteliki i akcesoria dla dzieci czy zezwolenie na opuszczenie granic naszego kraju.

 

Call Now Button