Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy

Obecnie wypożyczenie pojazdów od firm specjalizujących się w takich usługach nie jest niczym nadzwyczajnym. W krajach Europy Zachodniej takich jak Francja czy Niemcy każdego roku przybywa ludzi, którzy rezygnują z jazdy w często niezbyt komfortowych warunkach komunikacji miejskiej czy z korzystania z taksówek. Preferują oni komfortowe przemieszczanie się oraz niczym nieograniczoną mobilność, które zapewniają wyspecjalizowane firmy oferujące wypożyczenie pojazdów dopasowanych do różnych potrzeb konsumentów.

Ale co to właściwie jest wynajem długoterminowy? Jest to wypożyczenie jednego lub kilku pojazdów, zwykle na okres zaczynający się od 3 miesięcy do 36 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Coraz większa grupa osób decyduje się na taki wybór, ponieważ dostrzega w nim wiele korzyści. Przede wszystkim ceny najmu nie są wygórowane, lecz dzięki rozwojowi tego segmentu usług, koszty stale maleją i są osiągalne niemal dla wszystkich. Nie trzeba posiadać dużej kwoty na start, jak w przypadku kupna własnego pojazdu, oferty są elastyczne i dostosowane na miarę Państwa potrzeb. Kolejnym plusem jest to, że wypożyczalnia zajmuje się pełnym serwisowaniem pojazdu, a Państwo tylko go tankujecie i jeździcie. Nic prostszego

Oferta dotyczy nie tylko klientów indywidualnych, ale obejmuje także firmy, które z różnych powodów nie mają odpowiednich środków na zakupienie swoich pojazdów. Dzięki naszym usługom, można również zaplanować długofalowo strategię dla nowopowstałych podmiotów gospodarczych.

Stawiamy sobie za cel profesjonalizm i jakość, dlatego oferta przygotowana przez nas jest klarowana, elastyczna, dostosowywana do potrzeb indywidualnych i nie zawiera ukrytych kosztów.

Oto jej podstawowe założenia oferty:

  • Auto może zostać wypożyczone na okres kilku miesięcy, z opcją przedłużenia umowy na kolejne miesiące
  • każda oferta jest dostosowywana do oczekiwań klienta
  • Carmas Rent a Car odpowiada za stan techniczny auta i gwarantuje jego możliwie wysoki poziom
  • po skończeniu umowy
  • po skończeniu umowy nie ponoszą Państwo żadnych kosztów leasingu
  • udostępniamy również możliwość dodatkowych usług takich jak np. dodatkowe ubezpieczenie, nawigację GPS, foteliki i akcesoria dla dzieci czy pozwolenie na wyjazd za granicę.
Call Now Button