CHAUFFEUR SERVICE – Carmas

Kilka słów o usłudze szofer(Chauffeur-Service)

 

Czy ta usługa jest dla Ciebie?

Potrzebujesz wyjechać na spotkanie biznesowe, a nie masz własnego auta? A może potrzebujesz po prostu reprezentować swoją firmę z jak najlepszej strony? A może chcesz zwiedzić miasto? Czy też po prostu chcesz przemieszczać się komfortowo, a nie możesz sam prowadzić pojazdu? Jeżeli tak, to usługa wynajmu szofera (Chauffeur Service) jest odpowiednia dla Was.

Jakie pojazdy są w ofercie?

Oferujemy prestiżowe limuzyny różnych marek, oraz pojazdy w nadwoziu VAN, które posiadają bogate wyposażenie oraz szereg najnowszych systemów bezpieczeństwa i systemów wspomagających kierowcę, które zapewnią najwyższą klasę bezpieczeństwa oraz wyskoki komfort podróży.

Czy mogę porozmawiać z szoferem w języku obcym?

Nasi szoferzy są specjalnie wyszkoleni, by podróż z nimi przebiegała bezpiecznie, sprawnie i w miłej atmosferze. Dodatkowo nasza oferta jest nakierowana również na klientów zagranicznych, ponieważ nasi kierowcy potrafią porozumiewać się z Państwem także w językach obcych m. in. angielskim, niemieckim czy też rosyjskim. Rozumiemy fakt, że będziecie chcieli zachować maksymalnie możliwą dyskrecję, dlatego nasza firma z pewnością ją zapewni.

Jaki jest cennik?

Standardową opłatą jest koszt 50 zł za każdą rozpoczętą godzinę. W przypadku dłuższych tras istnieje możliwość rozliczania 1,2 zł / 1 km.

Nie tylko klienci indywidualni?

Nasza oferta dotyczy zarówno klientów indywidualnych jak i realizuje transport większych grup osób czy też obsługę różnego typu wydarzeń np. konferencji, spotkań biznesowych, wystaw, wycieczek oraz wiele innych.

 

Call Now Button