Wypożyczalnia samochodów Rzeszów

SPRAWDŹ CENĘ I ZAREZERWUJ ONLINE

Proszę uzupełnić wszystkie pola

Dokonano rezerwacji. Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.

Twoja rezerwacja

doprecyzuj rezerwację

Dane osobowe

[contact-form-7 id="151"]

Nasze Usługi

Profesjonalnie, tanio i szybko

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Carmas wypożyczalnia samochodów Rzeszów ul.Herbowa 7 oferujemy szeroki zakres usług, związanych z wynajmem pojazdów. Wynajęcie samochodu, to rozwiązanie, które jest coraz bardziej doceniane  przez firmy oraz osoby prywatne – staje się powszechne w wielu krajach europejskich. Wynajęty samochód sprawdza się doskonale w przypadku podróży służbowych, na wakacjach w obcym I własnym mieście, a także, gdy trzeba sprawnie dotrzeć do miejsca, gdzie nie dojeżdża komunikacja miejska. Wypożyczenie auta, coraz częściej opłaca się wielu osobom, bardziej niż zakup i serwisowanie własnego pojazdu.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW RZESZÓW – DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Nasza firma wciąż się rozwija, głównie dzięki coraz większej ilości klientów, którzy korzystają z naszych usług i chętnie dzielą się swoją pozytywną opinią z innymi osobami. Carmas to najtańsza wypożyczalnia samochodów Rzeszów – działamy także w Lublinie oraz w Warszawie. Wyróżnia nas to, że:

  • jesteśmy otwarci przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu,
  • nie wymagamy wpłaty zaliczki,
  • rezerwację można odwołać w każdej chwili, bez ponoszenia żadnych kosztów,
  • posiadamy szeroką ofertę różnorodnych pojazdów,
  • bierzemy pełną odpowiedzialność za stan techniczny auta, w momencie jego wydania,
  • nasze samochody posiadają aktualne ubezpieczenie OC, AC oraz NW.


Co klienci o nas mówią?

CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE NASZEJ WYPOŻYCZALNI?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, Carmas – wypożyczalnia samochodów Rzeszów ul. posiada bardzo zróżnicowaną ofertę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klientów. Wśród naszych pojazdów znajdziesz typowo miejskie i kompaktowe samochody, a także SUV-y, sedany oraz auta rodzinne, typu kombi, a nawet VAN-y i busy. Do wyboru są samochody różnych marek o zróżnicowanym wyposażeniu. Na życzenie Klienta auto może posiadać np. GPS albo fotelik lub podkładkę dla dziecka. W ramach naszych usług, dostępny jest również wynajem kierowcy.

W zależności od potrzeb naszych Klientów, oferujemy możliwość wpożyczenia pojazdu na różne okresy:

  • wynajem krótkoterminowy – od 1 do 3 dni,
  • wynajem średnioterminowy – od 4 do 21 dni,
  • wynajem długoterminowy – powyżej 22 dni.

Jeśli zaistnieje taka potrzeba, zawsze jest możliwość przedłużenia zawartej umowy, wystarczy tylko się z nami skontaktować. W przypadku wynajmu na czas dłuższy niż 12 miesięcy istnieje, możliwość negocjacji stawki.

JAKIE WARUNKI TRZEBA SPEŁNIĆ, ABY WYNAJĄĆ SAMOCHÓD?

Carmas wypożyczalnia samochodów Rzeszów ul., oferuje usługę wypożyczenia wybranego auta z naszej oferty, każdej osobie prywatnej, która jest obywatelem Polski, ukończyła 21 rok życia oraz przynajmniej od dwóch lat posiada ważne prawo jazdy. W przypadku klientów zagranicznych, podstawą do wypożyczenia samochodu jest ważny paszport. Nasza oferta jest skierowana również do Klientów biznesowych. W takiej sytuacji umowę wypożyczenia samochodu podpisuje przedstawiciel danej firmy, spełniający takie same wymagania, jak w przypadku osoby prywatnej.

Lokalizacja wypożyczalni samochodów Carmas

JAK WYGLĄDA WYNAJĘCIE SAMOCHODU?

Aby wynająć samochód należy skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez formularz, dostępny na stronie Carmas.pl  W ten sposób można łatwo i szybko sprawdzić dostępność wybranego pojazdu. Zarezerwowany samochód odbierany jest w siedzibie naszej firmy, po dopełnieniu wszelkich formalności. Jeśli jesteś u nas po raz pierwszy, zajmie to nie więcej niż 15 minut, a przy następnych wizytach będzie już z pewnością znacznie krócej. Przed wydaniem samochodu konieczne jest podpisanie umowy najmu, protokołu odbiorczego oraz regulaminu. Płatność za wynajem samochodu jest pobierana z góry. Konieczne jest również wpłacenie kaucji, która zostanie zwrócona w dniu oddania samochodu, pod warunkiem, że auto nie będzie uszkodzone. W przypadku stwierdzenia usterek, powstałych z winy najemcy, kwota kaucji, pomniejszona o koszty naprawy, zostanie zwrócona w terminie do 14 dni. Na specjalne życzenie najemcy, za dodatkową opłatą, samochód może być również podstawiony do odbioru lub zwrócony w innym mieście.

Nie musisz brać kredytu, by jeździć samochodem! My oferujemy Ci znacznie korzystniejsze rozwiązanie! Zapoznaj się z naszą ofertą a z pewnością staniesz się naszym stałym Klientem!

Call Now Button