Jak wypożyczyć samochód ?

Wynajęcie samochodu w Carmas Rent a Car

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się mieć mało czasu i być daleko od miejsca ważnego spotkania, czy po prostu musiałeś gdzieś być na już? A może chcesz zwiedzić jakieś miejsce, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej, a taksówki są dla Ciebie zbyt drogie, albo po prostu lubisz umawiać się w kilka osób na jakiś wyjazd?  Jeżeli tak, to warto byś rozważył naszą propozycję dotyczącą wypożyczania samochodów.

Ile zajmie wypożyczenie samochodu?

Aby odebrać od nas samochód, wystarczy skontaktować się mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz na stronie internetowej, w celu sprawdzenia dostępności oferowanych pojazdów w wybranym przez Państwa mieście oraz w danym terminie.

Kolejnym etapem jest wybór odpowiedniego dla Państwa samochodu i zarezerwowanie go na wybrany okres użytkowania.

Następnie należy stawić się u nas osobiście wraz z dokumentem tożsamości i prawem jazdy w celu odbioru pojazdu.

Pierwsza procedura odbioru potrwa nie więcej niż kwadrans. Kolejne będą już tylko formalnością. Rozumiemy również zróżnicowanie Państwa potrzeb, dlatego umożliwiamy wypożyczenie pojazdu całodobowo, we wszystkie dni tygodnia. W razie jakichkolwiek pytań, gwarantujemy pomoc.

 

Jak szeroka jest nasza oferta?

Oferujemy zróżnicowany asortyment pojazdów, dostosowany do Państwa indywidualnego zapotrzebowania. Nasza oferta zaczyna się od samochodów miejskich i kompaktowych, idąc kolejno przez pojazdy o coraz to większych gabarytach m. in. prestiżowe sedany oraz auta rodzinne w nadwoziu kombi, SUV-y, zamykając ofertę na busach i VAN-ach. W naszej gamie pojazdów znajdują się modele różnych znanych marek samochodowych w różnej konfiguracji wyposażenia. Tak więc za relatywnie niewielką sumę, możemy otrzymać pojazd ze standardowym wyposażeniem, które gwarantuje sprawne i komfortowe przemieszczanie się po drodze, a za nieco większą sumę pojazd z dłuższą listą wyposażenia, które zapewni nam większe poczucie prestiżu, a dodatkowe systemy wspomagające kierowcę zwiększą bezpieczeństwo podróżnych.
Nie ograniczamy się jedynie do wypożyczania aut, oferujemy również  szeroki zakres usług szoferskich oraz pomoc drogową.

Cena wypożyczenia samochodu jest zależna m. in. od długości jego użytkowania i została podzielona na 4 okresy:
– krótkoterminowe (1-3 dni)
– średnioterminowe (4-21 dni )
– długoterminowe (powyżej 22 dni)

 

Dlaczego się rozwijamy?

Nasza firma rozwija się prężnie, a jest to możliwe przede wszystkim dzięki Państwu poprzez korzystanie z naszych usług oraz dzielenie się opinią na nasz temat. Na potwierdzenie tych słów możemy przytoczyć fakty takie jak, nieustanny wzrost ilości wypożyczeń pojazdów z naszej oferty oraz dobrą opinię, która jest kreowana przez naszych klientów zadowolonych z wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Cenimy sobie to jakim zaufaniem darzą nas Państwo, dlatego też cały czas pracujemy nad zwiększaniem naszej oferty pojazdów oraz jakości usług.

Życzymy Państwu przyjemnej i bezpiecznej podróży.

 

 

 

Call Now Button