Warunki wypożyczenia samochodu

Poniżej podajemy szczegółowe warunki państwu jakie kryteria należy spełnić aby móc wypożyczyć auto w wypożyczalni samochodów Carmas, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z wypożyczaniem samochodów w naszej firmie:

1. Rezerwacji samochodu można dokonać  telefonicznie lub poprzez formularz na naszej stronie internetowej carmas.pl

2. Przyjęcie przez nas rezerwacji nie wymaga wpłaty zaliczki i wynajmujacy może odwołać taką rezerwację nie ponosząc żadnych kosztów.

3. Wynajem możemy zaoferować osobom prywatnym które mają conajmiej 21 lat oraz posiadają prawo jazdy od minimum dwóch lat. Muszą mieć obywatelstwo polskie oraz ważne prawo jazdy. Osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego mogą wynająć samochód w naszej firmie na podstawie ważnego paszportu.

4. W przypadku firm, wynajem możemy zaoferować prawnym przedstawicielom firm na podstawie dokumentów i warunków z punktu 3 powyższego regulaminu.

5. Warunkiem wypożyczenia samochodu jest podpisanie przez najemcę w momencie odbierania samochodu, umowy najmu oraz protokołu odbiorczego a także regulaminu wypożyczalni Carmas.

6. Opłata za wynajem samochodu zostanie pobrana przez Carmas z góry przed wydaniem samochodu.

7. Kaucja pobierana przed wydaniem samochodu, zostanie zwrócona w całości w kwocie wpłaconej przez najemcę pod warunkiem oddania sprawnego i nieuszkodzonego samochodu w dniu zwrotu samochodu, lub jeśli będzie musiała być pomniejszona o koszty napraw w terminie 14 dni od zakończenia wszelkich napraw i poprawek w samochodzie spowodowanych z winy lub nieumyślnych działań najemcy. Kaucja musi być wpłacona przed wydaniem samochodu.

Carmas -najtańsza wypożyczalnia samochodów Lublin oraz Warszawa

Call Now Button