Wypożyczalnia samochodów Carmas Rent a Car działa w branży od 2015 roku. Nasza specjalność to wynajem samochodów, na terenie Lublina, Lublin – Lotnisko Świdnik, Świdnika, Puław, Chełma, Radomia, Rzeszowa, Rzeszów – Lotnisko Jasionka, Warszawa, Warszawa Lotnisko Modlin oraz Warszawa – Lotnisko Okęcie.

NOWE BIURO: ŁĘCZYŃSKA 108, 20-212 LUBLIN

Wypożyczalnia samochodów Lublin - Carmas - Łęczyńska 108, 20-212 Lublin

Wypożyczalnia samochodów Lublin – Carmas – Łęczyńska 108, 20-212 Lublin

Wynajęcie samochodu w Carmas Rent a Car

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się mieć mało czasu i być daleko od miejsca ważnego spotkania, czy po prostu musiałeś gdzieś być na już? A może chcesz zwiedzić jakieś miejsce, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej, a taksówki są dla Ciebie zbyt drogie, albo po prostu lubisz umawiać się w kilka osób na jakiś wyjazd? Jeżeli tak, to warto byś rozważył naszą propozycję dotyczącą wypożyczania samochodów.

Ile zajmie wypożyczenie samochodu?
15 minut

Aby odebrać od nas samochód, wystarczy skontaktować się mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz na stronie internetowej, w celu sprawdzenia dostępności oferowanych pojazdów w wybranym przez Państwa mieście oraz w danym terminie.

Masz pytania? Zadzwoń +48 883 822 100

Nasza firma rozwija się prężnie, a jest to możliwe przede wszystkim dzięki Państwu poprzez korzystanie z naszych usług oraz dzielenie się opinią na nasz temat. Na potwierdzenie tych słów możemy przytoczyć fakty takie jak, nieustanny wzrost ilości wypożyczeń pojazdów z naszej oferty oraz dobrą opinię, która jest kreowana przez naszych klientów zadowolonych z wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Cenimy sobie to jakim zaufaniem darzą nas Państwo, dlatego też cały czas pracujemy nad zwiększaniem naszej floty pojazdów oraz jakości usług.

Życzymy Państwu przyjemnej i bezpiecznej podróży.